KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage/blandteknik 17355295
nr 1735 5295
Collage/blandteknik
Vibeke Vinther Jörgensen. Signerad, daterad - 09, "Et fedt", pannå, ej ramad, 24x24 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 oktober 2025
kl 18:10:11
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)